TuneIn Radio

TuneIn Radio dla Android

Radio i podcasty z całego świata na Android

TuneIn Radio to darmowy program, umożliwiający słuchanie radia internetowego w telefonie. Obecne są różne style muzyki z całego świata oraz wiadomości w różnych językach. Jeśli chcesz słuchać radia w sieci, pobierz darmowy TuneIn Radio dla... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ogromna ilość stacji
  • Rózne typy klasyfikacji
  • Informacje o rozgłośniach

Wady

  • Mało opcji

Bardzo dobry
8

TuneIn Radio to darmowy program, umożliwiający słuchanie radia internetowego w telefonie. Obecne są różne style muzyki z całego świata oraz wiadomości w różnych językach. Jeśli chcesz słuchać radia w sieci, pobierz darmowy TuneIn Radio dla Android.

TuneIn Radio oferuje ponad 40 tysięcy stacji radiowych i podcastów. Uporządkowano je według kategorii, takich jak język, tematyka (np. sport lub wiadomości), styl muzyki (hip-hop, muzyka elektroniczna, rock) oraz kraj pochodzenia. W zależności od rodzaju posiadanego łącza internetowego możesz wybrać jakość dźwięku nadawanych audycji. TuneIn Radio działa bezawaryjnie i zapewnia czysty odbiór.

TuneIn Radio to dostęp do wielu stacji radiowych nadających w Internecie. Mimo niewielu opcji program otwiera okno na świat w małym wyświetlaczu telefonu. Jeśli lubisz słuchać radia w telefonie Android, jest to doskonały wybór.

Najczęściej pobierane Audio na android

TuneIn Radio

Download

TuneIn Radio

Opinie użytkowników o TuneIn Radio

  • według Anonymous

    TuneIn na Adnroid- zawiesza się. aplikacja rewelacyjna. na iPhone 3 i 4 działa znakomicie. Problem ma niestety na urzadzeniach z Androi Więcej

Sponsorowany×